Markanın Sesi

Markanızın müşterilerinizin zihnindeki yerini analiz ederek hedeflediğiniz konumlama ile arasındaki farkları görmenizi sağlıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Marka ile ilgili stratejilerinizi belirlerken müşterilerinizin algı, tutum ve tercihlerini anlıyor, böylece doğru kanallarda doğru iletişim yolunu kullanmanıza ışık tutuyoruz. Marka farkındalık ve konumlandırma araştırmaları ile de sektörde rakiplerinize göre müşteriler gözünde nasıl algılandığınızı da ortaya çıkartıyoruz.

Hizmetlerimiz.

Marka Farkındalık ve Algılama

Tüketiciler gözünden marka bilinirliğinizi ve algınızı ölçümleyerek markanızın müşterilerin zihnindeki payını ve rakiplerinize göre durumunu ortaya çıkarıyoruz.

Marka Konumlandırma

Markanızın çeşitli boyutlarda müşterilerin zihininde rakiplerinize göre aldığı yeri gösteriyoruz. Böylece planlanan konumlandırma ile gerçekleşen konumlandırma arasındaki farklara göre gerekli aksiyonları almanızı sağlıyoruz.

Marka Tercihi

Müşterilerinizin sektörünüzde markanızı ve rakiplerinizi tercih etme davranışları tespit ederek marka tercihindeki motivasyonları ve tercih nedenlerini belirliyoruz. Bu sayede markanızın rakiplerinize göre güçlü ve zayıf yanlarını ortaya çıkarıyoruz.

Tanışmayı çok isteriz!

Sizlerle bir araya gelmek ve daha detaylı bir şekilde hizmetlerimizden bahsetmek isteriz.