Çalışanın Sesi

Görüşlerinin ve fikirlerinin önemseneceğini hisseden bir çalışan daha iyi performans gösterir.

Ne Yapıyoruz?

Çalışanın iş ortamındaki motivasyonunu artırmak ve firmaya bağlılığını sağlamak amacıyla, olumlu/olumsuz duygu ve düşüncelerini, çalışma ortamını ve süreçlerini analiz ederek, çalışan deneyiminin pozitif etkilenmesini sağlayacak, deneyimi ve firma sadakatini ölçecek araştırmalar yapıyoruz. Aynı zamanda mevcut ve potansiyel çalışanlarınızı daha iyi tanıyıp segmente ederek çalışan memnuniyetinizi artırmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz.

Çalışan Memnuniyeti

Çalışanlarınızın şirketiniz ile yaşadığı çeşitli süreçlerdeki memnuniyetini ölçümleyerek takibini yapıp, memnuniyetsizlik yaratan konular hakkında gecikmeden aksiyonlar alarak hem doğrudan çalışanlarınızın hem de dolaylı olarak müşterilerinizin memnuniyetinin artmasını sağlıyoruz.

Çalışan Deneyimi Yolculuğu

Çalışanlarınızın işe girişten işten ayrılana kadar firmanız ile temas ettiği her adımı sizlerle birlikte belirleyip ölçümleyerek çalışanlarınızın şirketinizde yaşadığı acı noktaları ve keyifli alanları ortaya çıkartıyoruz.

Çalışan Beklentileri

Çalışanlarınızın firmanızdan beklentilerini ortaya çıkartıp bu yönde aksiyonlar almanızı sağlayarak çalışan memnuniyetinin artmasını ve çalışan dönüşüm oranının düşmesini amaçlıyoruz.

Çalışan Profil Segmentasyonu

Çalışanlarınızı ihtiyaç, beklenti ve motivasyonlarına göre segmente edip onları daha iyi anlamanızı ve çalışan segmetlerine en uygun süreçleri oluşturmanızı sağlıyoruz.

Tanışmayı çok isteriz!

Sizlerle bir araya gelmek ve daha detaylı bir şekilde hizmetlerimizden bahsetmek isteriz.