Kültür Dönüşümü Programı

Inovasyon ve kültür dönüşümü etkinliklerimizle şirketinizi hedeflediğiniz kültüre ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Zamanın şartları ve sektörün değişimlerine ve yeni iş yapış tekniklerine uyum, sadece eğitim, ödüllendirme ve doğru uzmanlığı almaktan geçmemektedir. Bunun firma kültürünce benimsenmesi gerekmektedir. Biz de Kültür Dönüşüm Programı’mızda iş modelinize özel hackathon, ideathon, çalıştay ve eğitimlerden oluşan stratejik modeler ve bu modele uygun kurumsal kimliği tasarlıyoruz. Çalıştığımız bu projelerde yıl sonunda şirketinizi hedeflediğiniz kültüre getirmiş olmayı amaçlıyoruz.

Etkinliklerimiz.

Marathon

Özellikle dijital dönüşüm ve müşteri odaklılık gibi firmanın bütün kültürüne yayılması gereken kritik stratejiler içeren dönüşüm formatımızdır. Bu dönüşümü seminerler, sohbetler, çalıştaylar, atölye çalışmaları, Ideathonlar ve Hackathonlar ile tamamlıyoruz.

Ideathon

Katılımcıların belirli veya belirsiz konular üzerinde takımlar oluşturarak kısıtlı süreler içerisinde yenilikçi fikirler veya projeler ürettikleri yarışma formatımızdır.

Hackathon

Katılımcıların belirli konular üzerinde yine takımlar halinde programların veya prototiplerin geliştirildiği bir yarışma formatımızdır.

Çalıştaylar

Belirli bir konu / amaç üzerinde literatürden faydalanarak oluşturduğumuz çeşitli fikir geliştirme ve problem çözme setleri ile birlikte katılımcıların bilgi ve yetkinlikleri geliştirmeyi hedeflediğimiz formatımızdır.

Seminerler / Sohbetler

Dönüşüm formatlarımızın içine dahil ettiğimiz ve ayrıca da yapabildiğimiz seminerler, sohbetler ve eğitimler düzenliyoruz.

Tanışmayı çok isteriz!

Sizlerle bir araya gelmek ve daha detaylı bir şekilde hizmetlerimizden bahsetmek isteriz.