Biz Kimiz?

İnsanı odak noktasında tutan, müşterilerimizin ve sizin aklınızdaki soru işaretlerini çözümlere dönüştürürken, kullanıcı deneyimi alanında araştırma, test, tasarım, strateji, inovasyon, yazılım ve eğitim hizmetleri sunan bir deneyim, tasarım ve araştırma merkeziyiz.

Amacımız müşterilerimize değer yaratarak, onların müşterilerine yaşattığı deneyimi eşsiz hale getirmektir.

Müşterimetre olarak; Tasarım Odaklı Düşünce metodolojisini kullanarak deneyim tasarımı yapan, kalitatif ve kantitatif araştırmalar gerçekleştiren ve Sosyal Medya Araştırma Hizmetleri sunan bir danışmanlık ekibiyiz.

Müşterimetre olarak, bireylerin, takımların ve kurumların ilişkiler kurduğu, fikir alışverişinde bulunduğu ve etki odaklı projelerde iş birliği yaptığı akıcı ve çeşitlilik sahibi bir sistem sunuyoruz.

İlkelerimiz #

Projelerimize ve müşterilerimize farklı perspektiflerden bakarak yenilikçi çözümler sunarız.

Müşterimize ek değer üretecek içgörüleri net şekillenecek çalışmalar öneririz.

Merak açlığımızı, sürekli eğitim, bütünleşik zeka ve yaratıcı fikirlerle harmanlarız.

Pazarı iyi gözlemleriz, vizyoneriz, ve her türlü fikre açığız.

İnsan odaklı, ilke temelli, teknoloji destekli ve yöntem kurgulu çalışırız.

Proaktif çalışırız; her işte potansiyelin maksimumunu gerçekleştiririz.

Odak noktamız.

İnsanı anlamak ve iş hedeflerinizle kullanıcılarınızın, müşterilerinizin, paydaşlarınızın ve çalışanlarınızın hedeflerini ortak paydada buluşturan deneyimler tasarlamak.

1999 yılında başlayan bu macerada, onlarca çalışma arkadaşımızın, yüzlerce iş ortağımızla birlikte tasarladığı süreç ile işinize ve hayatınıza yeni hikayelerle değer katmaya devam ediyoruz. Amaçlarınızı gerçekleştirmeniz için fikirler üretiyor ve var olan fikirlerinizi sizlerle birlikte geliştiriyoruz.

Tüm organizasyonumuzu, hedeflerimizi, hizmetlerimizi bu odak üstüne inşa ediyor ve bu odak çerçevesinde genişletiyoruz. Müşterilerinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlıyor; sizin ve müşterilerinizin hedefleri ile dünyadaki trendler ışığında bilişsel, dijital veya fiziksel deneyimler kurguluyor, pazar araştırmaları yapıyor ve bu yolculukları tasarlayıp hayata geçiriyoruz.

Her projede, markalar ve müşterileri arasında güçlü ve sürdürülebilir bağlar kurmayı amaçlayan Müşterimetre olarak, e-ticaret, otomotiv, teknoloji, bankacılık, perakende başta olmak üzere, birçok sektörde farklı müşteri grubunu hedefleyen lider markalar ile çalışıyoruz.

Metodolojimiz.

İnsanların her gün kullandıkları ürün ve hizmetlere fiziksel ve dijital tüm temas noktalarını kapsayan bütüncül bir anlayış ile yaklaşıyoruz. Markaların müşterileri için hedefledikleri deneyimleri incelikle kurguluyor ve markalarla insanlar arasında güçlü ve sürekli bağların kurulması için ilhamımızı yine müşterilerimizden alıyoruz.

Deneyimi Anlıyoruz.

Müşterilerimizin ne istediğini anlamak için uzmanlar tarafından gerçek kullanıcılarla araştırmalar ve testler yapıyoruz. Müşterimetre olarak, bağımsız standartlar çerçevesinde güvenilir pazar ve deneyim araştırmaları sunuyoruz.

Deneyimi Geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda insan odaklı bir yaklaşımla deneyimi geliştiriyoruz. Türkiye’nin müşteri mükemmelliyet deneyimi merkezi olarak sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza özel esnek çözümler sunuyoruz.

Deneyimi Sadeleştiriyoruz.

Müşterilerimizin bilişsel yükünü artıran öğeleri bulup çıkartıyor, müşterilerimizin ihtiyacını en uygun yerde bulmasını sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimize daha kolay süreçler ve daha kolay ve rahat deneyimler sunuyoruz.

Deneyimi Zarifleştiriyoruz.

Ürününüzü işinizin gereklilikleri doğrultusunda tasarlarken müşterilerin beğenisini kazanmanızı sağlıyoruz.

Deneyimi Optimize Ediyoruz.

Sürekli müşteri deneyimi iyileştirmeleri yaparak iş hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Deneyimi Tasarlıyoruz.

Temelini müşteri ihtiyaçlarından, yönünü iş hedeflerinizden alan deneyimler tasarlıyoruz. Sizin ve müşterileriniz için hayatı iyileştiriyoruz. Sürekli devam eden süreci şimdi keşfedin!